O Nás

V Pure Brand Concepts, rádi pracujeme se značkami, které myslí jinak, které dělají to, co říkají... a něco změní! Jsme výhradním distributorem pro ČR a SR eco.kid organických produktů pro děti a Salcura natural skin therapy, přírodní terapie pro lidi, kteří trpí závažnými kožními onemocněními, jako jsou ekzém, lupénka, dermatitida a kožní alergie.

Pure Brands Skin Centrum je největší maloobchodník s Dermalogica, která je mnohonásobným vítězem pleťových produktů, v ČR. Nacházíme se na pražských Vinohradech, přímo u Riegrových sadů, nabízíme také celou řadu Dermalogica ošetření pleti a ošetření těla... individuálně přizpůsobené a navržené Vašemu typu a stavu pleti našimi odbornými Skin terapeuty tak, aby Vaše pleť byla zdravá!

Můžete také najít Salcura přírodní produkty kožní terapie pro lidi, kteří trpí ekzémy, lupénkou, dermatitidu, kopřivkou a kožních alergií a eco.kid organické produkty pro děti: vlasové a tělové výrobky pro děti ve věku od 3 do 12 let, pro každodenní použití ... a prevencí proti vši!

Navštivte nás na Na Švihance 2 v Praze 2 nebo kontaktujte nás!

About Us

At Pure Brand Concepts, we love to work with brands that think outside the box, that do what they say... and that make a difference! We are the exclusive distributor for CZ and SK for eco.kid organics for kids, and Salcura natural skin therapy for people who suffer from severe skin conditions such as eczema, psoriasis, dermatitis and skin allergies.

Pure Brands Skin Centre is the largest stockist of Dermalogica's multi-award winning skin care products. Located in Prague's leafy Vinohrady, right on Riegrovy Sady Park, we also offer Dermalogica's insanely great face and body treatments... all individually customised for your skin type and condition by our expert Skin Therapists, and designed to whip your skin into its healthiest state ever!

You can also find Salcura natural skin therapy products for people who suffer from eczema, psoriasis, dermatitis, urticaria and skin allergies, and eco.kid organics for kids: hair and body products for kids aged 3 to 12 years, for everyday use... and to help prevent head lice! 

Visit us at Na Švihance 2 in Prague 2 or contact us!