Ošetření/Treatments

Pracujeme tvrdě, aby jsme se ujistil, že jste spokojeni s péči o pleť, které se Vám dostalo, a že Vaše pokožka zůstává v nejzdravějším stavu.  V Pure Brands Skin Centre nabízíme pouze Dermalogica každoročně oceněné produkty a jedinečné ošetření obličeje a těla.  Zajímá Vás, co pro Vás můžeme udělat?  Rádi Vám to ukážeme!

Přijďte se do našeho salonu, nebo zavolejte!

We work hard to make sure that you are happy with the skin care you receive and that your skin stays in its healthiest condition.  At Pure Brands Skin Centre we offer only Dermalogica's multi-award winning products and insanely great face and body treatments.  Curious about what we can do for you?  We would love to show you!  

Come down to our salon or give us a call!

Ošetření obličeje/Face Treatments

Odhalte zdraví a vyřešte všechny nedokonalosti Vaší pleti s naším profesionálním ošetřením.  Pomocí jedinečné analýzy jednotlivých zón obličeje - tzv. Face MappingSM - vytváříme ošetření, které je uzpůsobené individuálním a momentálním potřebám Vaší pleti a Vašim požadavkům.  Profesionální výrobky značky Dermalogica® zajistí její zdravý vzhled jednou provždy.

Target your most pressing skin concerns and improve the health of your skin with a professional face treatment.  Through your Face MappingSM zone-by-zone skin analysis, we’ll create a treatment that’s customized to meet the needs of your skin, and using Dermalogica® professional products, we’ll deliver healthier skin with a fresh appearance.

Tělové ošetření/Body Treatments

Představte si tělové ošetření, které je vymyšleno do posledního detailu přesně pro Vás.  Ať je Vaším přáním jen využít účinků tepla a masáže a zbavit se stresu, nebo chcete napomoci detoxikaci, zabránit zavodňování, vylepšit reliéf pleti a odblokovat energetické dráhy, Vaše zkušenost bude jedinečná.  Součástí terapie na míru je naše analýza a konzultace Body MappingSM, kterou provádíme při každém ošetření a odnášíte si jí přehlednou v písemné podobě, přičemž nám zůstává její kopie pro další kontakt s Vámi.

Imagine a body treatment specifically designed just for you.  Through the various benefits of heat and the undeniable power of touch, you’ll experience a results-oriented body treatment like never before.  Whether targeting your skin concerns, stress relief, detoxification or energy levels, Dermalogica® Thermal Body Therapy Treatments deliver an amazing sensory experience.  Every treatment includes Dermalogica’s unique Body MappingSM consultation and analysis.