MicroZone ošetření

MicroZoneSM ošetření na místě řeší Váš momentální i dlouhodobý problém.  Naše odborně vyškolené terapeutky analyzují Vaši pleť a na základě  toho navrhnou cílené intenzivní 20 minutové ošetření specifických oblastí, zón.  MicroZoneSM ošetření je určeno pro rychlé ošetření mezi dvěma profesionálními Dermalogica® kosmetickými ošetřeními, nebo pro samostatné použití.

Doba ošetření:  cca 20 minut        Cena:  550 Kč

Blesková exfoliace:  obnovení, zjemnění,rozjasnění

Rychlá intenzivní exfoliace omladí a rozzáří pleť, pomůže zmírnit drobné vrásky a zlepší elasticitu pleti.  Vhodné pro každou pleť s pomalejší obnovou, pro pleť starší, unavenou, s pigmentacemi, nebo se sklonem k zanášení porů.

Rychlá záchrana očí:  rozjasnění, zpevnění, revitalizace

Ošetření pro jasnější a zářivější oči.  Náš jedinečný koktejl peptidů, zpevňujících proteinů, vitamínů zklidní a zároveň revitalizuje unavené oči.  Vhodné pro unavené oči z práce na počítači i pro klienty s dispozicemi k rychlejšímu stárnutí očního okolí.

Péče o rty:  pro ”hebký” úsměv

Intenzivní pěstící péče pro plné, hydratované rty a krásný úsměv.  Vhodné pro klienty se sklonem k příčným vráskám kolem rtů.

Ošetření zánětů:  pro zklidněnou pleť bez pupínků

Cílené intenzivní ošetření zanícených míst pleti doplněné o hluboké vyčištění s použitím složek, které účinně čistí mazové žlázky od nečistot.  Napomáhá regeneraci pleti po zánětech, předchází vzniku nových a zabraňuje příliš dlouhému hojení, které mívá za následek pigmentace.

Obnova rukou:  hojivá péče pro jemné ruce

Intenzivní ošetření rukou spočívá v důkladné exfoliaci a následné hloubkové hydrataci pomocí parafínové lázně, která zanechá pokožku rukou jemnou a hladkou.  Díky tomuto ošetření ruce zvláště v zimním období ochráníme před nadměrným vysoušením a celkově před známkami stárnutí.

Pánské Shave Fitness:  pro pleť mající sklony k ucpávání, mastnou, zánětlivou, nebocitlivou a podrážděnou.

Je Vaše pleť po každém holení ještě horší?  Tohle 20ti minutové ošetření jí uleví, vyčistí, zklidní a rozjasní.  Doporučíme Vám i domácí péči před, na holení i po holení (včetně našich holících technik) tak, aby Vám výsledky vydržely i nadále.