Ošetření obličeje

Odhalte zdraví a vyřešte všechny nedokonalosti Vaší pleti s naším profesionálním ošetřením.  Pomocí jedinečné analýzy jednotlivých zón obličeje - tzv. Face MappingSM - vytváříme ošetření, které je uzpůsobené individuálním a momentálním potřebám Vaší pleti a Vašim požadavkům.  Profesionální výrobky značky Dermalogica® zajistí její zdravý vzhled jednou provždy.

Dermalogica® Ošetření

péče pro jakýkoliv typ a stav pleti ušitá na míru

Doba ošetření:  cca 90 minut        Cena:  1 750 Kč

Řekněte sbohem typizovaným ošetřením, ze kterých nikdy nevíte, které si vybrat!  Dermalogica® profesionální ošetření zohledňuje 100% vždy všechny momentální i dlouhodobé potřeby Vaší pleti díky zonové analýze Face MappingSM.  Je pokaždé jedinečně ušité na míru!  Myslí na Vaši každodenní péči, momentální stav a potřeby všech jednotlivých zon.  Ošetření kombinuje vše co potřebujete pro ozdravení a udržení Vaší pleti co nejdéle mladistvé - profesionální dvojí čištění, extrakci - pokud je potřeba, galvaniku, vysokou frekvenci, masáž, masky, ochrana před vnějším prostředím.

 

AGE Smart Ošetření

péče o pleť zralou, předčasně stárnoucí, unavenou

Doba ošetření:  cca 90 minut        Cena: 1 750 Kč

Zaznamenáváte na své pleti více známek únavy nebo stárnutí, než je Vám milé?  Dopřejte jí silnou revitalizační kůru, která jí okamžitě a viditelně zregeneruje, pozvedne a rozzáří!  Hydroxykyseliny a vitamíny se postarají o texturu a barvu, masážní techniky zaměřené na hloubkové obličejové svalstvo odstraní známky únavy a poklesnutí pleti.  Jedinečné textury i techniky tohoto úžasného ošetření, které budete Vy i Vaše pleť milovat.

 

ChromaWhite TRx Ošetření

péče o hyperpigmentovanou pleť

Doba ošetření:  cca 90 minut        Cena:  1 750 Kč

Série ošetření pro rychlý a maximální výsledek:

pro silnou hyperpigmentaci:  8 ošetření během 10ti tydnů:  12 250 Kč

pro středně silnou hyperpigmentaci:  6 ošetření během 12ti tydnů:  8 750 Kč

pro jemnou a čerstvou hyperpigmentaci:  6 ošetření během 8 týdnů:  8 750 Kč

Ošetření zrychluje zesvětlení, zlepšuje zbarvení a rozjasnění pleti a vytváří osvěžený a zdravě vypadající vzhled pokožky.  Silné exfolianty vyhladí pokožku a odstraní nevýrazný povrch buněk, minimalizují výskyt slunečních a stařeckých skvrn.  Rostlinné extrakty pomáhají při léčbě a prevenci nerovnoměrnosti buněčného zbarvení, zlepšují zbarvení a tón pleti.  V závěru ošetření se použije intenzivní hydratace, která vyhladí jemné suché linie vrásek, zlepší ochrannou bariéru, vyživí pleť a chrání před vlivem znečištěného prostředí.

ChromaWhite TRx ošetření je přirozeně mnohem efektivnější při sériích ošetření a v kombinaci s domácí péčí vhodně zvolenou Dermalogica® terapeutem.

 

MediBac Clearing® Ošetření

péče o aknozní pleť v dospělém věku

Doba ošetření:  cca 90 minut        Cena:  1 750 Kč

Série ošetření pro rychlý a maximální výsledek:

pro přetrvávající silné akné dospělé pleti:  8 ošetření během 11ti týdnů:  12 250 Kč

pro středně silné akné dospělé pleti:  6 ošetření během 5ti týdnů:  8 750 Kč

pro slabé přetrvávající akné dospělé pleti:  6 ošetření během 5ti týdnů:  8 750 Kč

S touto účinnou léčbou, která rychle vyčistí akné a pomáhá v zabraňování výskytu akné i po ošetření, má akné u dospělých utrum.  Začneme s důkladným hloubkovým čištěním, po kterém bude následovat profesionální exfoliace pro odstranění buněk pokožky s ucpanými póry a extrakce pro lepší vyčištění prasklinek, aniž by došlo k rozšíření bakterií způsobujících akné.  Aplikace našeho zklidňujícího profesionálního systému masek detoxikuje pokožku a zároveň zklidňuje podráždění a zarudnutí.  Nemastná hydratace a sluneční ochrana pomáhá hydratovat pokožku a ovládat nadměrný povrchový tuk a zároveň zajišťuje ochranu pleti.

MediBacClearing® ošetření je přirozeně mnohem efektivnější při sériích ošetření a v kombinaci s domácí péčí vhodně zvolenou Dermalogica® terapeutem.

 

Pánské Fitness Face Ošetření pleti

Doba ošetření:  cca 50 minut        Cena:  1 200 Kč

Zohledňuje veškerá specifika a potřeby mužské pleti, zajišťuje její ozdravení a zářivý vzhled.  Začínáme hloubkovým čištěním, pokračujeme jemnou exfoliací a extrakcí.  Uvolníme tenzi v ramenou a během působení masek, které pleť dodá hydrataci a rovnováhu nabídneme masáž rukou.